پروژه ی من و سازمان

از اینکه در کمپین من و سازمان شرکت کرده اید از شما تشکر می کنیم. بدون شک حضور شما می تواند کمک بزرگی به جنبش دگرباشان ایرانی٬ پناهجویان٬ سازمان و خدمات آن باشد.

شما باید یک ویدیوی کمتر از یک دقیقه تهیه کنید و برای ما از طریق این صفحه ارسال کنید.

حجم ویدیوی ارسالی باید کمتر از ۱۰ مگا بایت باشد. بهتر است که فایل ها را به صورت فشرده شده یا همان zip ارسال کنید.

ترجیح ما این است که کیفیت این ویدیو ها خوب باشد تا در زمان تدوین و مونتاژ با مشکلی مواجه نشویم معمولا کیفیت موبایل ها مناسب است و می توانید راحت آن را ضبط و بارگزاری کنید.

چنانچه مایل باشید می توانید به جای ویدیو عکس نیز بفرستید. عکس ها باید در نشانی از سازمان را در خود داشته باشد و به این کمپین مربوط باشد.

ترجیح ما این است که چهره ی شما دیده شود اما اگر مایل نیستید که دیده شوید هیچ اشکالی ندارد. می توانید دوربین را بر روی بینی به پایین تنظیم کنید.

ترجیح ما این است که ویدیوها در جایی گرفته شود که برای شما معنای خاصی دارد مثلا در خانه ای که دوران پناهجویی خود را در آن می گذرانید و یا جایی که معمولا می روید و یا روز مصاحبه تان و هر چیزی که مایل به ثبت آن باشید.

ترجیح ما این است که از احساسات خود در ارتباط با سازمان حرف بزنید و بگویید که در چه مواقعی از سازمان کمک خواسته اید و تجربه تان چه بوده است. مهم است که در صحبت هایتان بگویید IRQR.

حتی اگر دیگر پناهجو نیستید و در کشور جدیدی زندگی خود را آغاز کرده اید برای ما از زندگی جدیدتان و اهداف و برنامه هایتان بگویید.

چنانچه می توانید به انگلیسی صحبت کنید حتما ویدوی خود را به انکلیسی ضبط کنید.

ترجیح ما این است که در تمام ویدیو ها یک عبارت مشترک داشته باشیم مثل I Love You IRQR و یا I Support IRQR و یا با دستتان قلب درست کنید.

چنانچه مایل هستید بیش از یک فایل برای ما ارسال کنید باید برای هر کدام از انها یک فرم جداگانه تکمیل کنید.

در آخر ما مطمئن هستیم که شما ابتکارهای جالب تری به خرج می دهید و ما را غافلگیر می کنید.

Comments are closed.